SPOTKANIE  ZE  ŚWIĘTYM  MIKOŁAJEM                      

5 grudnia 2022 roku do przedszkola zawitał wyjątkowy gość, na którego wszyscy czekali prawie cały rok, o którym marzyli i na spotkanie, z którym długo się przygotowywali obiecując, że będą grzeczni. Tak, to Święty Mikołaj we własnej osobie! Tego dnia ekscytacja i podniecenie sięgały zenitu! Wszyscy zastanawiali się, jak dotrze skoro nie ma śniegu. Ale tego, w jaki sposób przywitał się z krasnoludkami, nikt się nie spodziewał. Kiedy tylko dzieci zauważyły go za oknami na wielkim wysięgniku, jak do nich macha i się z nimi wita, najpierw zaniemówiły a potem euforii nie było końca.
Potem Mikołaj spotkał się z wszystkimi przedszkolakami, rozdał drobne upominki a na koniec swojej wizyty obiecał, że przyjedzie w przyszłym rok.

Wasz Koszałek Opałek