PRAKTYKI  STUDENTÓW  UNIWERSYTETU  PEDAGOGICZNEGO                            

24 stycznia 2023 roku grupę Śmieszków odwiedziły studentki III roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Przygotowały dla moich Krasnoludków teatrzyk, którego bohaterem był dobrze znany wszystkim przedszkolakom Franklin. Potem Śmieszki wybrały się ze studentkami w podróż po Krainie Emocji, gdzie dowiedziały się, jak można radzić sobie ze smutkiem i złością. Na koniec Krasnoludki bawiły się w klasyfikowanie. To była świetna przygoda!

17 stycznia 2023 roku u moich malutkich Krasnoludków po raz kolejny zawitali wspaniali goście. Były to panie, które dopiero zgłębiają tajniki zawodu nauczycielskiego. W tajemnicy wam powiem, że tym razem chodziło o zdrowie. Ja już latek mam ze sto i przyznać się Wam muszę, że oprócz muszek zajadam, marchew, groszek i dużo pietruszek i dlatego mam zdrowy brzuszek. Czas, by ten sekret poznały małe Krasnale, by o swoje zdrowie zadbać umiały.

Te i wiele innych rzeczy spisał
Wasz Koszałek Opałek