Projekty i programy edukacyjne realizowane w ramach podstawy programowej

w roku szkolnym 2022/2023

 

1.  Skąd się biorą produkty ekologiczne? – organizator: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie – koordynator: Katarzyna Farbaniec – uczestnicząca grupa: III, IV, V

2.  Czyste powietrze wokół nas – organizator: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie – koordynator: Lucyna Pałasz –
uczestnicząca grupa: III, IV

3.  W świecie zawodów – organizator: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna pn. „Krakowski Ośrodek Kariery” w Krakowie – koordynator: Magdalena Krakowska – uczestnicząca grupa: IV, V

4.  Dookoła Polski – organizator: miesięcznik „Bliżej Przedszkola” – koordynator: Lucyna Pałasz – uczestnicząca grupa: III, IV

5.  Rosnę z matematyką – organizator: grand mBanku (mFundacja) – koordynator: Ewelina Węgrzyn – uczestnicząca grupa: I, II, III, IV, V

6.  BohaterOn – włącz historię – organizator: ogólnopolska kampania (wrocławskie organizacje Fundacja Rosa, Fundacja Sensoria, Fundacja pokolenie Kolumbów) – koordynator: Małgorzata Kiraga – uczestnicząca grupa: I, II, III, IV, V

7.  Code Week 2022 (Europejski Tydzień Kodowania) – organizator: inicjatywa społeczna – koordynator: Joanna Bełciak – uczestnicząca grupa: I, II, III, IV, V

8.  Szkoła do hymnu – Ministerstwo Edukacji i Nauki – koordynator: Katarzyna Farbaniec – uczestnicząca grupa: I, II, III, IV, V

9.  „Co słonko widziało – na dziecięce kłopoty Brzechwa” – patronat: Kuratorium Kuratorium Oświaty w Krakowie –
koordynator: Małgorzata Kiraga – uczestnicząca grupa: I

10. Gramy zmysłami – innowacja pedagogiczna. patronat honorowy: Kuratorium Oświaty we Wrocławiu – koordynator: Małgorzata Kiraga – uczestnicząca grupa: I

11.  „Mamo, Tato wolę wodę” – organizator: Żywiec Zdrój – koordynator: Joanna Bełciak – uczestnicząca grupa: I, II, III, IV, V

12.  „Kubusiowi przyjaciele przyrody” – maka KUBUŚ (MASPEX) – koordynator: Magdalena Krakowska – uczestnicząca grupa: I, II, III, IV, V

13.   Zabawy podwórkowe – patronat: miesięcznik „Bliżej Przedszkola”, Froebel, Ministerstwo Sportu i Turystyki – koordynator: Małgorzata Kiraga – uczestnicząca grupa: I

14.   Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa – patronat: Ministerstwo Edukacji i Nauki – koordynator: Lucyna Pałasz – uczestnicząca grupa: I, II, III, IV, V

15.  „Koszałkowe opowieści” projekt literacko-plastyczny – koordynator: Lucyna Pałasz – uczestnicząca grupa: I, II, III, IV, V

16.  „Cztery Pory Roku” projekt literacki – koordynator: Lucyna Pałasz – uczestnicząca grupa: III

17.  „Zdrowo jem, więcej wiem” – patronat: Agata Kornhauser-Duda, Fundacja Banku Ochrony Środowiska – koordynator: Grażyna Jurgała – uczestnicząca grupa: IV, V

18.  Fast Heroes „Razem ratujemy życie naszych babć i dziadków” – patronat: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, Światowa Organizacja Udaru Mózgu – koordynator: psycholog Klaudia Łach – uczestnicząca grupa: IV, V

19. „Ogólnopolski program uczymy dzieci programowania” – patronat: Anna Świć -koordynator: Katarzyna Farbaniec – uczestnicząca grupa: IV

20. „Szkoła Pamięta”– patronat: Ministerstwo Edukacji i Nauki – koordynator: Katarzyna Farbaniec – uczestnicząca grupa: III, IV, V

21.„EkoEksperymentarium”– patronat: Ministerstwo Klimatu i Środowiska – koordynator: Katarzyna Farbaniec – uczestnicząca grupa: IV

22. „Dzieciaki Mleczaki” – patronat: Fundusz Promocji Mleka – koordynator: Ewa Słowik – uczestnicząca grupa: IV, V