KRASNOLUDKI  I  TEATR

Krasnoludki zgłębiają tajemnice teatru w różnych formach aktywności.

 

  • Plastusiowy pamiętnikPlastusiowy pamiętnik
    PLASTUSIOWY  PAMIĘTNIK 30 listopada 2023 roku, zaprosiłem do Kina Kijów na przedstawienie pt. „Plastusiowy Pamiętnik” dzieci z grupy II, III, IV i V.     O! Śmiechu było co niemiara!   Co ten Plastuś wyprawiał i jego przyjaciele… Mam nadzieję, że to nie ostatnia sztuka, którą dzieci będą miały okazję zobaczyć w tym roku przedszkolnym??? Te i wiele innych rzeczy ...
    Czytaj więcej...
  • Ach, ta PippiAch, ta Pippi
    Ach, ta Pippi 30 września po raz pierwszy w tym roku, zaprosiłem moje Krasnoludki z grupy II,III,IV i V do Kina Kijów na przedstawienie pt. „Ach, ta Pippi” w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Dzieciom bardzo spodobały się przygody bohaterki, która potrafiłaby rozśmieszyć nawet największego smutasa! Bardzo się cieszę, że dzieciom podobał się wyjazd. Te i wiele ...
    Czytaj więcej...