Warsztaty  w  Bibliotece  Osiedlowej                                        

  • Warsztaty „O smoku wawelskim”Warsztaty "O smoku wawelskim"
    Warsztaty edukacyjne „O smoku wawelskim” W październiku 2022 roku Krasnale Ważniaki odwiedziły bibliotekę osiedlową, gdzie podczas zajęć edukacyjnych, miały okazję stworzyć – za pomocą własnoręcznie wykonanych obrazków – teatrzyk japoński do legendy „O smoku wawelskim”. Te i wiele innych rzeczy spisał Wasz Koszałek Opałek
    Czytaj więcej...
  • Warsztaty „Legendy krakowskie”Warsztaty "Legendy krakowskie"
    Warsztaty „Legendy krakowskie” 27 października 2022 roku Łasuchy wybrały się do Biblioteki Osiedlowej  na zajęcia warsztatowe pt. „ Legendy”. Wysłuchały legendy o „Gołębiach Krakowskich”, do której to wykonały przedstawienie. To była niezła zabawa w teatr.   Te i wiele innych rzeczy spisał Wasz Koszałek Opałek
    Czytaj więcej...