MARATON  PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 31 maja 2023 r. w naszym Przedszkolu, odbył się Ogólnopolski Bieg Przedszkolaków pt. „ Sprintem do Maratonu”.
Wszystkich biegnących po zdrowie, włącznie z nauczycielkami, było 102 osoby. Na początek jak zawsze powitanie na dorocznym biegu. Następnie do piosenki pt. „ Sprintem do maratonu”, nastąpiła rozgrzewka pod hasłem „ Wyginam śmiało ciało”. Gdy już wszystkie kości zostały rozruszane ; każda grupa kolejno przystąpiła na STARCIE do biegu. Zdarzały się potknięcia i upadki, gdyż każdy chciał dopiec pierwszy do mety! Przy gorącym dopingu i pogodzie, która w tym roku bardzo nam dopisała, wszyscy przebiegli dystans 19,370 km. Na koniec zasłużone medale 😊 i ogromna radość, że się udało! Fajnie, że mamy tak ogromny ogród!!! Do zobaczenia na Starcie za rok 😊.

Te i wiele innych rzeczy spisał
Wasz Koszałek Opałek