KONKURSY

 

     "95 słoneczne urodziny Kubusia Puchatka"     "Bajkowe drzewo"  

Bądź bezpieczny ze smokiem Barbakusem

"Najpiękniejsza własnoręcznie wykonana ozdoba bożonarodzeniowa"

  "Świąteczne ozdoby"  

 

 

 

 W listopadzie 2020 r. Krasnoludki Spryciarze wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
w Krakowie pod hasłem „95.SŁONECZNE URODZINY KUBUSIA PUCHATKA ”- obchodzone w rocznicę pierwszego wydania poświęconej mu książki.
Nagrodę otrzymali: Zosia Z. i Leon G. a wyróżnienie Leon P–K.

 

       

   

 

Gratuluję!

 

 

 

BAJKOWE  DRZEWO

W październiku 2020 r. Krasnoludki Łasuchy wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem: „Bajkowe drzewo” organizowanym przez Dom Kultury Podgórze.  III miejsce w konkursie zajęła Milenka S.

 

 

Gratuluję!

 

 

 

 

 W październiku krasnoludki Łasuchy wzięły udział w konkursie „Bądź bezpieczny ze smokiem Barbakusem” organizowanym przez Straż Miejską Miasta Krakowa, Samorządowe Przedszkole Nr 87 oraz Polskie Stowarzyszeniem Pedagogówi Animatorów Klanza Oddział w Krakowie. Wyróżnienie w konkursie zdobył Piotruś G.

 

Gratuluję!

 

 

 

W grudniu Krasnoludki Ważniaki wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem: "Najpiękniejsza własnoręcznie wykonana ozdoba bożonarodzeniowa" organizowanym przez Straż Miejską miasta Krakowa oddział IV Podgórze. Nagrodę w konkursie otrzymała Kornelia Ł.

 

 

Gratuluję!

 

 

 

W grudniu Krasnoludki Ważniaki wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem: "Świąteczne ozdoby"  organizowanym przez Centrum Kultury Podgórze.  Wyróżnienie w konkursie otrzymała Kornelia T.

 

 

Gratuluję!

 

 

 

Te i wiele innych rzeczy spisał Wasz

Koszałek  Opałek

 

 

                                                                                   

Przedszkole Samorządowe Nr 127     ul. Komandosów 13 30-334 Kraków     

tel./fax (012) 266-87-63           przedszkole127krakow@interia.pl